GWO TEMEL GÜVENLİK EĞİTİMLERİ

GWO (Global Wind Organisation), daha güvenli ve daha üretken bir iş gücü yaratmak amacıyla rüzgâr türbini üreticileri ve operatörleri tarafından kurulan, rüzgâr türbin endüstrisine "Temel Güvenlik Eğitimi" ile adım atarak ideallerini ve ilkelerini sergileyen bir kuruluştur.

GWO Eğitim Sağlayıcılarından biri olarak sizlere aynı ideal ve ilkelerle sunacağımız Temel Güvenlik Eğitimi(BST), eğitim tecrübesine sahip eğitmenler tarafından gerçekleştirilecektir. Eğitim kalitemizden ödün vermeden hizmet sunma arzumuzu eğitmenlerimize de yansıtarak, kadromuzu yalnız GWO özelinde değil kendi alanlarında farklı kurumlarda da akredite olabilmiş yetkin kişiler ile donattık. Bu kadarı ile yetinmedik sizler için devasa bir eğitim tesisi hazırladık. Her bir eğitim için farklı sınıflar, hem açık hem kapalı eğitim alanları, her katılımcı için özel Kişisel Koruyucu Donanımlar ve gene her katılımcı için senaryo ekipmanları. Senaryolar ve pratik eğitimlerimizde rüzgâr türbinini simüle etmeye çalışarak, bir teknisyenin kullanabileceği farklı türbinlerde görülen ekipmanları eğitim programımıza dahil ettik. Katılımcılar ilk yardım eğitimlerini yalnız küresel mevzuata ve GWO özeline göre değil ulusal mevzuata göre de elde edebilsinler diye, İlk Yardım eğitimlerimizi Sağlık Bakanlığı Onaylı hale getirdik.

GWO TEMEL GÜVENLİK EĞİTİMLERİ

Temel Güvenlik Eğitimi (BST) standart içeriğindeki tüm modülleri sizlere sunuyoruz…

  • Yüksekte Çalışma ve Kurtarma Eğitimi
  • Yangın Bilinçlendirme Eğitimi
  • Elle Taşıma Eğitimi
  • İlk Yardım Eğitimi

Bizler de Rüzgar Türbinlerinde çalışıyoruz, eğittiğimiz her teknisyen gibi aynı risklerle karşı karşıya kalıyoruz. Risklerin bilincinde olarak eğitim süresince ve eğitim sonrasında desteğimizi hiçbir zaman esirgememek başlıca hedeflerimizden. Yalnız sahada değil tabi ki, doküman sistemlerimizdeki takip kalitesi sayesinde eğitim tarihlerinizi takip ediyor ve sizleri güncel bir şekilde bilgilendiriyoruz. GWO Standartlarını sürekli takip edip kendimizi sürekli güncelliyor ve yeniliyoruz.

INTERCON İple Erişim ve Eğitim Hizmetleri olarak, sizlere farklı ve kaliteli hizmetlerimizi sunmak istiyoruz. Güvenli çalışmalar dileriz…

Lütfen bekleyiniz.. E-mail hatalı. Tüm alanlar doldurulmalı . Mesajınız gönderildi. Hata oluştu